BAŞKAN

Saygıdeğer Atakumlular;

Her gün biraz daha ileriye, biraz daha gelişime, biraz daha hayallerimizdeki şehir Atakum’a ulaşmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Atakum’u ve Atakum Halkını hak ettiği hizmet ve kent anlayışla buluşturmak için hazırladığımız projeler, hizmetler ve yatırımlarla gece gündüz demeden güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

Karadeniz Bölgesinin göç alan tek yerleşim merkezi olan ilçemizi, müthiş potansiyeli ile sadece bölgenin değil, ülkemizin de parlayan yıldızı haline getirme yönünde hızla ilerliyoruz. Hedefimiz, Atakum’u her alanda örnek bir yerleşim merkezi haline getirmektir.

Atakum denizi, sahili, üniversitesi, doğası, doğal yaşam alanlarıyla başlı başına bir değerdir. Bizlere bahşedilen bu değeri, gerekli hizmet ve projeleri üreterek hak ettiği yere getirmek ise en büyük görevimizdir. İlçemizde, turizm başta olmak üzere hayatın her alanına dair ortaya koyduğumuz projeler sayesinde, yaşam kalitemizin artması bizim için oldukça önem arz etmektedir.

Değerli Hemşehrilerim,

Bu güzel ilçe, bu güzel coğrafya biz birlikte hareket ettiğimiz ve aynı hedefe birlikteliğe inandığımız sürece istediğimiz noktaya gelecektir. Bana her zaman ulaşabileceğinizi, fikirlerinizin, görüşlerinizin, eleştiri ve önerilerinizin şahsım için çok değerli olduğunu sizler de biliyorsunuz. İlçemizi hak ettiği yere getirmek için en büyük güç, işte bu birliktelik ve beraberliktir.

"Ben" anlayışının yıkıldığı, "biz" olmanın gücü ve heyecanıyla çıktığımız bu yolda en büyük gücümüz siz saygıdeğer halkımızla kurduğumuz bağımızdır. Bu bağı güçlü kılan ise ortaya koyduğumuz Atakum hayalini, beraber şekillendirmiş olmamızdır.

En içten selam, sevgi ve saygılarımla…

İnş. Müh. İshak TAŞÇI
Atakum Belediye Başkanı