PLANLANAN PROJELER
AKVARYUM PARK
Akvaryum Park projemiz, birbirinden farklı onlarca deniz canlısını yakından izleme fırsatını Atakumluların ayağına getirecek. Karadeniz'de bir ilk olacak akvaryum park Atakum'a farklılık katarak ilçe turizmine büyük katkı sağlayacaktır.
İNCELE
Çarşı Caddeleri (Lozan Caddesi Cadde Avm)
Atakum Lozan Çarşı Cadde ile alışveriş merkezine kavuşuyor..    İlçemizdeki sosyal hareketliliği canlandırmak ve ticari alanlarımızı daha aktif hale getirmek adına planladığımız Çarşı Cadde projemize, halkımız ve esnafımızla yapılan istişareler sonucunda son şeklini verdik.
İNCELE
Döner Kule Restaurant
Yerel ve bölgesel turizmi canlandırmaya yönelik yapılacak olan Döner Kule Restaurant bölgemizin en güzel tesislerinden birisi olacaktır. Modern mimarisi ve eşsiz manzarasıyla Döner Kule Restaurant planlanan projelerimiz arasındadır.
İNCELE
Kent Meydanı
Tören alanı, yeşil alanları, aktivite alanları sosyal ihtiyac alanları, modern peyzaj düzenlemeleriyle Atakum'a yakışacak ve meydan ihtiyacını karşılayacak bir alan yapılacaktır.
İNCELE
Lunapark ve Masalpark Projesi
Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğlenceli vakit geçirebilecekleri''Luna Park ve Masal Park'' projesi..
İNCELE
Yörekent
İlçemizde yaşayan halkımızı hemşerileriyle buluşturacak bu projemiz, hem yerel derneklerin faaliyet alanları hem de kültürel ve sosyal işlerinin yürütülebileciği kolektif bir tesis haline getirmek için çalışmalar başlatıldı.
İNCELE
Hobi Bahçeleri 2.Etap
Hobi Bahçeleri 1.etap bitmiş olup, anahtar teslimleri yapılmıştır.
İNCELE
Lozan Park
Lozan caddesinin Çarşı Caddeye dönüştürülme projesinin devamı niteliğinde olan Lozan Park projemizle ilçemiz içerisinde düzenli ve güvenli çocuk parkları, oyun alanları, anlık ihtiyaclarımızın giderilebileceği alanlar ve özenli peyzaj düzenlemeleriyle Atakum'a yakışır bir sosyal yaşam alanına kavuşacaktır.
İNCELE
Akarsu Rekreasyon Projesi
İNCELE
Yüzme Havuzu Aqua Park Projesi
İNCELE
Cumhuriyet Mahallesi Katlı Otopark-Pazar Yeri-Spor Tesisi Projesi
İNCELE
Yeni Mahalle Hanımlar Kültür Merkezi
İNCELE